Ларьки, Кіоски, Павільйони

Якщо у Вас, встановлений обігрівач або кондиціонер, в кіоску, магазинчику, павільйоні, квітковому салоні, і є постійний потік покупців то це – ідеальне (немає нічого дешевше) рішення, для економії електроенергії на опаленні приміщення!

Розповім про переваги завіси:

1) Універсальне кріплення дозволяє здійснити монтаж в або над дверним отвором.

2) Завіса закриває весь отвір, при цьому не обмежуючи рух покупців. Стрічки прилягають щільно один до одного і навіть при наявності сильних протягів (коли, наприклад, у вас наскрізний прохід в магазині) – надійно зберігають температуру та зменшують енерговитрати. Влітку, коли працює кондиціонер і взимку коли працює обігрівач.

3) Завіса прозора і ви завжди бачите хто входить до вас, а покупець бачить, що у вас всередині.

4) Крізь завісу всередину не потрапляють птахи і комахи. Ви значно зменшуєте потрапляння пилу, а також можете позбутися від запахів і диму. До речі вона ще й забезпечує непогану шумоізоляцію.

5) Завіса легко миється

6) Завіса легко встановлюється, наша завіса укомплектована вже всім необхідним (дюбелями, саморізами, канцелярським ножем для підрізання стрічки).

7) У вас інтенсивне вивантаження товару – немає проблем, ви можете зняти швидко стрічки і одягнути відразу по завершенню (завдяки конструкції кріплення стрічок).

АЛЕ НАЙГОЛОВНІШЕ ВАШІ двері завжди відчинені для ВАШИХ КЛІЄНТІВ